Lekarze Ząbkowice Śląskie

lek. dent. Aneta Borek

57-200 Ząbkowice Śląskie

Polecam ,profesjonalne podejście do pacjenta, fachowa i bardzo sympatyczna Pani doktor, strach tutaj mija :-)

lekarz Arkadiusz Zieliński

Jaracza 6 lok. 1
57-200 Ząbkowice Śląskie

Byłam na wizycie u Dr Zielińskiego,zastepcy ordynatora ginek. w Szpitalu w Dzierżoniowie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, wspaniały lekarz, wszystko potrafił wytlumaczyc, i poswiecił mi tyle czasu ile potrzebowałam, zero stresu..Widac , że doświadczony lekarz... Polecam Dr Zielińskiego.

lekarz Jacek Kolanko

Stokrotkowa 1
57-200 Ząbkowice Śląskie

Bardzo dobry lekarz, polecam. Zawsze profesjonalne podejście do pacjentki. Nie trzeba o nic pytać, wszystko mówi w trakcie badania.

lekarz Mariola Tunik

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
ulica Chrobrego 5
57-200 Ząbkowice Śląskie

Stosunkowo młody lekarz. Aczkolwiek jak trzeba zleci komplet badań i nie przepisuje bezmyslnie wirusówek i antybiotyków

Mariusz Radzyniak

Kardiolog

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
ulica Chrobrego 5
57-200 Ząbkowice Śląskie

Pan doktor leczył moją mamę. Wspaniały lekarz- cierpliwy, uprzejmy, zawsze z dobra porada. takich lekarzy potrzeba

lekarz Zdzisław Denk

Szpital Św. Antoniego
57-200 Ząbkowice Śląskie

Nigdy więcej nie wybiorę się do tego „lekarza” i odradzam wszystkim kobietom, które chcą pozostać w zdrowiu psychicznym. Bardzo chamskie i bezpodstawne komentarze podczas wizyty, pan doktor jawnie drwił z dziewictwa (które było sprawą indywidualną i przede wszystkim MOJĄ prywatną, a nie jego), opowiadał o wszystkich możliwych chorobach totalnie niezwiązanych z tematyka celu mojej wizyty. Znajoma po swojej wizycie płakała i nie mogła się uspokoić. Nie polecam!

lekarz Andrzej Kornafel

Kwiatowa 18
57-200 Ząbkowice Śląskie

Naprawdę porządny lekarz. Poważnie traktuje problemy pacjenta. Zawsze można na niego liczyc, kompetentny i uczciwy.

lekarz Tadeusz Gondek

Orkana 17
Ząbkowice Śląskie

Bardzo miły i madry lekarz.Jest naprawde godny polecenia.Według mnie jest on cierpliwy i potrafi wysłuchac co jest bardzo wazna cecha. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Apolonia Kopińska

57-200 Ząbkowice Śląskie

Spokojna, konkretna pediatra z dobrym podejściem do małego pacjenta. Czasu na wizytę ma na tyle mało, że nie zawsze omawia zalecenia, jednak te wydane na piśmie nie budzą wątpliwości co do postepowania. Pozdrawiamy
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Wojtylak

Internista, Kardiolog

al. Niepodległości 7
57-200 Ząbkowice Śląskie

Szkoda czasu i pieniędzy polecam innych kardiologów lepiej niż marnować czas. .
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Grzegorz Chorzempa

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pomoc Doraźna
H Sienkiewicza 15a
57-200 Ząbkowice Śląskie

Super lekarz, punktualny, dokładnie przebadał, wytłumaczył sposób leczenia, bardzo uprzejmy, polecam.
Opinia dodana przez: Stanisław

dr n. med. Małgorzata Zalesińska

Dermatolog

''ZDROWIE''sp.j. A.ANTAS,M.TUNIK, M.SIEMIENAS-PALICHLEB, J.POLSZCZUK, A.WŁODARSKI
Wrocławska 23a
57-200 Ząbkowice Śląskie

Właśnie wychodzimy z gabinetu z moją dwuletnią córką. Wizyta prywatna. Cel wizyty to pojawienie się białych krostek 5 dni temu u córki, nasza pediatra skierowała nas pilnie do dermatologa. Pani " doktor" o ile można tak mówić o tej pani ( chyba tylko dla żartu)nie zbadała mojej córki, nie dotknęła jej,nawet nie SPOJRZAŁA na krostki które były na rękach i nogach. Powiedziała, żeby mąż i córka poczekali na korytarzu i ...
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Izabela Krawczyk

57-200 Ząbkowice Śląskie

Dzisiaj przeżyłam KOSZMAR, szanowna pani dr wyrzuciła mnie prawie za drzwi, tłumacząc się pośpiechem, czekałam na tę wizytę kilka miesięcy, ponieważ trudno się dostać do neurologa. Pani dr szybko mnie pożegnała, dobrze że mnie nie kopnęła na do widzenia. Zero kompetencji, żenada
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Anna Masny

57-200 Ząbkowice Śląskie

Z takim podejściem do obolałego pacjenta nie spotkałem się nigdy w życiu. Przyjmowała mnie na nocnym dyżurze w szpitalu w Oleśnicy. Nie zbadała, nie zrobiła wywiadu. Chciała mi zrobić zastrzyk z pyralginy. Nie zapytała nawet o uczulenie, a na pyralginę akurat jestem uczulony. Koszmar, nigdy więcej takich lekarzy. Opryskliwa, najgorszy lekarz, którego spotkałem.

lekarz Jerzy Poleszczuk

os. 20 -lecia 14 lok. 5
57-200 Ząbkowice Śląskie

prawdopodobnie gdyby nie moj zdrowy rozsadek niepowazny bełkot poleszczuka doprowadził by do pogorszenia stanu mojego zdrowia

lekarz Paweł Kosikowski

Lekarz medycyny pracy, Internista